ROYAAL LICHT 3-KAMER APPARTEMENT (bijna 80 m²) met heerlijk TERRRAS (ca 11m²) met groen uitzicht op daktuin in het hart van de geliefde woonwijk FLORIANDE in een verzorgd complex met lift en met alle faciliteiten onder handbereik. Bovendien is het appartement zeer energiezuinig met een A LABEL !
Boven het winkelhart van winkelcentrum FLORIANDE is dit heerlijke appartement te koop. In 2007 is winkelcentrum Floriande gerealiseerd met ruim 30 winkels, 2 supermarkten en 120 appartementen. De appartementen waren alleen te huur. Wij zijn nu gestart met de verkoop van vrijkomende appartementen. Dit appartement is gesitueerd op de 1e verdieping en heeft daarnaast nog een aparte berging op deze verdieping en er is een gemeenschappelijk fietsenberging op de begane grond.
Aantrekkelijke centrale ligging met de winkels letterlijk onder handbereik, de gezellige markt op zaterdag en in de nabije omgeving kinderdagverblijven, (intternationale) basis- en middelbare scholen, sportcomplex Willem-Alexander en de Toolenburger plas. Diverse busverbindingen en wegen zorgen voor een snelle verbinding naar Schiphol, Amsterdam, Haarlem en Leiden. Een fijne locatie voor starters, gezinnen en senioren.
I N D E L I N G:
BEGANE GROND:
Entree met bellentableau, brievenbussen, centrale hal met lift en trapopgang. Tevens ruime gemeenschappelijke fietsenberging naast de hoofdentree.
EERSTE VERDIEPING:
Zeer brede galerij met de terrassen, daktuin, bergingen en de toegang tot het appartement. Hal met toegang tot alle vertrekken. Twee ruime slaapkamers aan de galerijzijde, meterkast, toilet, badkamer met douche, wastafel en aansluiting voor de wasmachine. Ruime woonkamer met vrij uitzicht, veel ramen en open keuken met L-vormig keukenblok voorzien van alle inbouw apparatuur.
Parkeergelegenheid op de omliggende parkeerterreinen. Mocht je altijd verzekerd willen zijn van een eigen parkeerplaats dan is het mogelijk om op het afgesloten binnenterrein van het naastgelegen gebouw een parkeerplaats te kopen. Vraagprijs bedraagt € 7.500,=
k.k. en bijdrage VvE € 29,91 per maand.
Kortom, dit moderne appartement beschikt over alles wat je wenst voor een fijn thuis; een ruime woonkamer met open keuken en apparatuur, 2 slaapkamers, nette badkamer, een heerlijk terras en is bovendien energiezuinig.
Benieuwd naar dit fijne appartement? Kom dan snel langs voor een bezichtiging!
BIJZONDERHEDEN:
– Bijdrage aan de VvE: € 303,01 per maand
– Energielabel A geldig tot 3 juni 2035.
– Bouwjaar 2007
– Eigen grond
– Woonoppervlakte 78.8 m², terras 11,6 m², meetcertificaat aanwezig.
– C.V. ketel: Intergas Kombi HRE 28/24 A, bouwjaar 2019
– Heerlijk terras aan daktuinzijde.
– Separate berging.
– Overdracht dient plaats te vinden bij de projectnotaris Nu.notarissen te Haarlem. Er zullen clausules opgenomen worden m.b.t. complexmatige verkoop.
– Bepalingen in koopakte dat verkoper het verkochte niet zelf heeft bewoond etc
– Oplevering: In overleg, spoedig.